top of page

IQOS 3 DUO VE RENKLERİ

Ürün Grupları

IQOS’un TUTUCUSUNDA, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü HEETS nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

IQOS 3 DUO, ritminizle senkronize olduğundan emin olmak için bugüne kadarki en hızlı şarj tutucumuzdur. ... Kompakt ve ellerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. IQOS 3 DUO sizlerinde bildigi gibi iqos 2.4 plus veya bir önceki ıqos 3 nazaran çift HEETS içimli olarak bilinir.Şarj süresi yaklaşık 3 buçuk dakika içinde korunmuştur, ancak bu sefer iki kullanım içindir. Sonuç olarak, iki kat daha hızlı yüklenir . Yalnızca bir kez kullanır ve yeniden yüklerseniz, şarj süresi 2 dakikaya düşer.  IQOS 3 DUO, size özel yüzlerce özelleştirme seçeneği sunar.

iQOS 3 Duo Limited Edition Kit, IQOS 3 Duo için sınırlı sayıda üretilen özel versiyonudur. Limited Edition Lucid Teal teması ile üretilmiştir.Bu yeni cihazla IQOS ailesi genişletildi. Artık kullanım ve bekleme ya da yükleme süreleri için tercihlerimize en uygun olanı seçmek için iyi bir ürün yelpazesine sahibiz.

bottom of page