top of page

IQOS ILUMA ÇEŞİTLERİ VE TEREA SİGARA ÖZELLİKLERİ NEDİR?

IQOS, PMİ (Philip Morris) şirketi tarafından üretilip dünya pazarında günümüzde kullanılan sigaralara göre alternatif olarak üretilip pazara sunuldu. PMİ şirketlerinin iqos kullanıcılarına sunmuş oldukları vaatler, kullanılan sigaraların içinde bulunan karbonhidratlar ve zifir katkılarının HEETS veya TEREA sigaralarının içerisinde bulunmayıp ortak özelliği sadece nikotin bulundurduğu içinde sigara ihtiyacını ilk kullanımdan itibaren karşılayacağı ve normal sigaralar gibi yakarak değilde cihazların ısıtılmasıyla kullanildiği için %90 daha az zarar oluştuğunu belirtti.

IQOS Iluma modeli, iqos 3 duo ve benzeri olan modellere göre gün içi kullanım süresi daha uzundur. bunun ayarlanabilir adaptör nedeni şarj ömrü diğer cihazlara göre daha uzun ömürlü tek şarjda ortalama 1-1.5 saat arasında dolmakta olup ortalama 20-22 dal TEREA sigara içmenizi sağlar. Bu sayede gün içi sık kullanım yapan mağazaları memnun etmektedir. IQOS Iluma prime modelleri tasarım olarak daha şık ve ergonomik yapısıyla birinci sınıf modeller arasında yer alıyor. Piyasaya göre yeni alternatif sigara modeli olan iqos iluma terea sigaralar ile kullanılmaktadır. Başlıca nedeni, iqos terea sigara tütününün bulunduğu ağız kısmı filitre ile kapalı olduğu için kuruyan tütün cihaza dökülmez bu sayede gün içi kullanımdan sonra cihazda temizleme geresini kalır, bu sayede sizler daha pratik kullanım sağlar.

iqos iluma prime
iqos iluma prime

IQOS Iluma prime cihazlarınız için üretilmiş olan özel renk seçenekleri iqos iluma oasis, iqos iluma edition we veya iqos iluma limited edition neon renklerde stoklarımızda mevcuttur. Limited edition cihazlardan normal modellerden gelen tek özellik renk ve özel işlemeler harici teknik açıdan bir farklar yoktur daha ayrıntılı bilgi için satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz alışveriş yapabilirsiniz.

1.720 görüntüleme5 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page